RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600547 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600547 8 Inch Gas Solenoid Valve for Commercial Kitchen Use
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600547 |
| Manufacturer Part # | 600547 |
| Height | 1.95" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600547 Service Assy Gas Solenoid
