RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60047803 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60047803 1/4 Inch Diameter Pin Clevis with Durable Steel Alloy
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60047803 |
| Manufacturer Part # | 60047803 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60047803 Pin Clevis 1/4 Od X 1 1/4
