RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60047 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 60047 M5 X 16 Corrosion Resistant Screw Set for Blodgett Equipment
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60047 |
| Manufacturer Part # | 60047 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60047 Screw Set M5 X 16