RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600450 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600450 24 Front Gas Faceplate Stainless Steel with M3 Mounting
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600450 |
| Manufacturer Part # | 600450 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600450 Kit Ss Faceplate Renau Fw M3 24 Front