RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600449 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600449 15 Inch Stainless Steel Faceplate to Renau Fwm3 Front
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600449 |
| Manufacturer Part # | 600449 |
| Height | 2.4" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 33" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600449 Kit Ss Faceplate Renau Fwm3 23 Front
