RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke food display overhead lighting.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600448 food display overhead lighting
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600448 10 Inch Stainless Steel Faceplate Kit for Fwm3 Front Bars
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600448 |
| Manufacturer Part # | 600448 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 33.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600448 Faceplate Kit S/s Fwm3 Front Bars Only
