Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 60044 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 60044 6 Inch Warmer Lamp Electric Commercial Heat Stainless Steel with Adjustable Head
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 60044 |
| Manufacturer Part # | 60044 |
| Height | 33.5" |
| Width | 6.13" |
| Depth | 11" |
| Weight | 15.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 60044 Warmer Lamp
