RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60040701 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60040701 0.2 Inch Glass Fuse 0.062A 250V for Commercial Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60040701 |
| Manufacturer Part # | 60040701 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60040701 Fuse Glass .062a 250v Fa