RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600400 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600400 11 Inch Stainless Steel Faceplate with ICC FWM3 24 M
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600400 |
| Manufacturer Part # | 600400 |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 34" |
| Weight | 7.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600400 Kit Ss Faceplate Icc Fwm3 24 M