FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60033903 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60033903 3/8 Inch Non-valved Coupler for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60033903 |
| Manufacturer Part # | 60033903 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60033903 Conn Coupler 3/8 Non Vl Ved