RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60033902 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60033902 1/2 Inch Non Vulcanized Coupler - Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60033902 |
| Manufacturer Part # | 60033902 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60033902 Conn Coupler 1/2 Non Vl Ved