RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600304 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600304 Timer 120V with 60 Minute Countdown for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600304 |
| Manufacturer Part # | 600304 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600304 Timer 120v 60min
