RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600261 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600261 7.4 Inch Assembly Switch Fwm 16a 250v Electric Durable
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600261 |
| Manufacturer Part # | 600261 |
| Height | 1.7" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600261 Assembly Switch Fwm 16a 250v
