RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 60026 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 60026 1.45 Inch Latch Toe Kick Durable Plastic Assembly Component
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 60026 |
| Manufacturer Part # | 60026 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 60026 Latch Toe Kick
