Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 600249K steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600249K 8.5 Inch Electric Blower Motor for HVAC Applications
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600249K |
| Manufacturer Part # | 600249K |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600249K Blower Motor 120v/60hz
