FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 600214A strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 600214A 18 Inch Electric Heating Element Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 600214A |
| Manufacturer Part # | 600214A |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 21" |
| Weight | 4.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 600214A Element240v13.2kwformedx 5