RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 600212A strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 600212A 10 Inch Stainless Steel Electric Proofing Oven with Infrared Heating
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 600212A |
| Manufacturer Part # | 600212A |
| Height | 0.9" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 600212A Element104v600wproofer(w Ired I
