Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60021 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 60021 1.5 Inch Stainless Steel Hinge Kit for Cambro Equipment
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60021 |
| Manufacturer Part # | 60021 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60021 Stainless Steel Hinge Kit, Canbro Hk93pmc 300mpc 1318mtc 200mpc 150mpc
