RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600200 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 600200 Kit Full Pm I2h and I2e I2l Gas Stainless Steel Components
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600200 |
| Manufacturer Part # | 600200 |
| Height | 8.45" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600200 Kit Full Pm I2h/i2e & I2l(g20)