Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nu-Vu 600193A 5 Inch Electric Heating Element with 2000W Power
Item:
#1248727
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 600193A |
| Manufacturer Part # | 600193A |
| Height | 0.1" |
| Width | 5" |
| Depth | 51.9" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nu-Vu 600193A 5 Inch Electric Heating Element with 2000W Power
About this item
Product Details
Product Details
Stero 600193A Element240v2000w