RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke -600185 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke -600185 5.85 Inch Nozzle Quick Disconnect for Fluid Transfer
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | -600185 |
| Manufacturer Part # | -600185 |
| Height | 1.1" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke -600185 Nozzle Quick Disconnect
