RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60015902 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60015902 6 Inch Conn Nipple 1/2 Inch Female NPT Connection
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60015902 |
| Manufacturer Part # | 60015902 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60015902 Conn Nipple 1/2 Female Npt