RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60014902 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60014902 Electric Thermostat 3.15 Inch OEM for Deep Fryers
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60014902 |
| Manufacturer Part # | 60014902 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60014902 T Stat Elec Kx 175 375f