RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield underbar equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 60008 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 60008 0.95 Inch Slide Knob Push Down Handle OEM for Toaster
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 60008 |
| Manufacturer Part # | 60008 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 60008 1" Wide X 1-1/8" Long Push Down Handle Slide Knob, Wells Toaster T4
