Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60007 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 60007 6.1 Inch Swivel Caster With Brake for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60007 |
| Manufacturer Part # | 60007 |
| Height | 3.7" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60007 Front 5 Swivel Caster With Brake
