RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice dispensers.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 600-47-G ice dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 600-47-G Flow Control Base for Commercial Applications
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 600-47-G |
| Manufacturer Part # | 600-47-G |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 600-47-G Flow Ctrl Base 464 Numbe R 8