Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perfect Fry commercial deep fryers.
- Authorized Perfect Fry dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perfect Fry 60.71.443 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perfect Fry 60.71.443 8.75 Inch Damper Fire Actuator with Heat Resistant Build
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 60.71.443 |
| Manufacturer Part # | 60.71.443 |
| Height | 3.4" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 60.71.443 Damper Fire Actuator