- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 60-0193-A 5 Inch Electric Heating Element 2000W OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 60-0193-A |
| Manufacturer Part # | 60-0193-A |
| Height | 0.1" |
| Width | 5" |
| Depth | 51.9" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 60-0193-A Element240v2000w