RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 60-0053-1-A insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 60-0053-1-A Electric Element 120 Volt 900 Watt with Leads
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 60-0053-1-A |
| Manufacturer Part # | 60-0053-1-A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 60-0053-1-A Element120v900w36 Leads