RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu equipment stands and filler tables.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 60-0007-1 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 60-0007-1 1 Inch Electric Heating Element 2500 Watt Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 60-0007-1 |
| Manufacturer Part # | 60-0007-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 60-0007-1 Element240v 2500w