Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Nu-Vu units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nu-Vu -60-0001-1-B cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu -60-0001-1-B 9 Inch Element Proofer Electric Stainless Steel with Wire Leads
| Fits with Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | -60-0001-1-B |
| Manufacturer Part # | -60-0001-1-B |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu -60-0001-1-B Wire Leads
