RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 60-0001-1-B push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 60-0001-1-B 8 Inch Proofer Element Stainless Steel for Bakery Use
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 60-0001-1-B |
| Manufacturer Part # | 60-0001-1-B |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 60-0001-1-B Proofer Element Nu Vu
