RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 6-010 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 6-010 72 Inch Hinged Glass Lid with Gas Shock Mechanism
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 6-010 |
| Manufacturer Part # | 6-010 |
| Height | 1.7" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 6-010 Gas Shock 72" Hinged Glass Lid