RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 6-008 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 6-008 48 Inch Hinged Glass Lid Spring Gas Foodservice Display
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 6-008 |
| Manufacturer Part # | 6-008 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 6-008 Spring Gas 48 Hinged Glass Lid (6 011 B
