RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro other white china dinnerware.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro 5PC other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro 5PC 9.15 Inch Diameter Caster Non-Brake Rubber Wheel Zinc-Plated
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | 5PC |
| Manufacturer Part # | 5PC |
| Height | 3.3" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro 5PC Caster 5"od W/o Brake