FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 5P-SS276TDU commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 5P-SS276TDU 19 Inch Fabricated Warmer Electric with Drain Stainless Steel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5P-SS276TDU |
| Manufacturer Part # | 5P-SS276TDU |
| Height | 14" |
| Width | 19" |
| Depth | 35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5P-SS276TDU Fabricated Warmer 208/240v W/drn
