RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 5P-SS206TU commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 5P-SS206TU 18 Inch Fabricated Warmer Electric Stainless Steel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5P-SS206TU |
| Manufacturer Part # | 5P-SS206TU |
| Height | 14" |
| Width | 18" |
| Depth | 27" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5P-SS206TU Fabricated Warmer 208/240v