RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 5P-SS10TD commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 5P-SS10TD 15 Inch Electric Fabricated Warmer Stainless Steel with Heat
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5P-SS10TD |
| Manufacturer Part # | 5P-SS10TD |
| Height | 11.7" |
| Width | 15.11" |
| Depth | 15.12" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5P-SS10TD Fabricated Warmer 208/240v
