FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg steam tables and food wells.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 5P-SS10D-120 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 5P-SS10D-120 11 Quart Hot Food Well Stainless Steel with Drain
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5P-SS10D-120 |
| Manufacturer Part # | 5P-SS10D-120 |
| Height | 11.25" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5P-SS10D-120 Wells Soup Well With Infinite Control & 1/2" Npt Drain, 11 Quart Round W/drain Ss-10d, 120v 450w, 12" Od. Flange Lip., Wells
