RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 5P-MOD200TD cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 5P-MOD200TD 23 Inch Electric Fabricated Warmer Stainless Steel with Reliable Performance
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5P-MOD200TD |
| Manufacturer Part # | 5P-MOD200TD |
| Height | 9.81" |
| Width | 23.81" |
| Depth | 29.56" |
| Weight | 53.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5P-MOD200TD Fabricated Warmer 208/240v
