- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Wells 5P-MOD100T-120 19 Inch Electric Fabricated Warmer Steel with Durable Finish
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5P-MOD100T-120 |
| Manufacturer Part # | 5P-MOD100T-120 |
| Height | 14" |
| Width | 19" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5P-MOD100T-120 Fabricated Warmer 120v
