- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 5P-20385 3.2 Inch Drain Valve Extension Kit Stainless Steel
| Manufacturer | Toastmaster - See Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 5P-20385 |
| Manufacturer Part # | 5P-20385 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 18.65" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Toastmaster - See Middleby Marshall 5P-20385 20 10 Drain Valve Extkit Ss8

