RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro heated shelf food warmers.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro 5MB heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro 5MB 12 Inch Rubber Caster Stem Brake Black - Durable OEM Component
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | 5MB |
| Manufacturer Part # | 5MB |
| Height | 6.55" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 22.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro 5MB Caster Stem 5"brake Rubb Er Bk Only