RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro 5HHP cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro 5HHP 4.95 Inch Caster Swivel High-Grade Steel Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | 5HHP |
| Manufacturer Part # | 5HHP |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 6.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro 5HHP Caster Swivel