RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 5D-20774 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 5D-20774 15 Inch Stainless Steel Inset and Cover 4 Quart
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5D-20774 |
| Manufacturer Part # | 5D-20774 |
| Height | 11.4" |
| Width | 15.7" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5D-20774 Inset & Cover 4qt