RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5999-004-63-31 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5999-004-63-31 4.45 Inch Motor Fan Air Cooled Electric Cooling
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5999-004-63-31 |
| Manufacturer Part # | 5999-004-63-31 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5999-004-63-31 Motor Fan 240v Cw
