Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59908M 10 Inch Lid Agitator Assembly Stainless Steel Durable - OEM
Item:
#1479535
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 59908M |
| Manufacturer Part # | 59908M |
| Height | 3.8" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59908M 10 Inch Lid Agitator Assembly Stainless Steel Durable - OEM
$161.37
Unit price
/
Unavailable