FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 5982-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 5982-2 7.55 Inch Hi Limit Cover Thermocouple Stainless Steel
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5982-2 |
| Manufacturer Part # | 5982-2 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 1.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5982-2 40 Gal Hi Limit Cvr/thermocoup
