Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59809 1 Gallon Food-Safe Lubricant for Equipment Maintenance
Item:
#1893866
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59809 |
| Manufacturer Part # | 59809 |
| Height | 12" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 8.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59809 1 Gallon Food-Safe Lubricant for Equipment Maintenance
$261.76
Unit price
/
Unavailable