RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 598042565 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 598042565 13 Inch Stainless Steel Threshold with 3 7/8 Turn Down
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 598042565 |
| Manufacturer Part # | 598042565 |
| Height | 8" |
| Width | 13" |
| Depth | 39" |
| Weight | 11.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 598042565 Threshold W/3 7/8 Turn Down Bob Evans